Negyedikes szóbeli felvételi

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatom Önöket, hogy a Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium a nyolcosztályos tanulóknak a szóbeli vizsgákat a meghirdetett módon és időpontokban megtartja.

A súlyos járványhelyzet miatt az intézménybe nem léphetnek be a szülők a szóbeli vizsgák alatt sem!

Részletes tájékoztató: dkrmg_szobeli_level.pdf

Tisztelt Szülők!

A tanulók OM azonosítójával, illetve a megadott jelszóval, ezúton közzétesszük a nyolcosztályos gimnáziumi képzés szóbeli vizsgájának behívási időpontjait.
Szóbeli felvételi beosztása: dkrmg_szobeli_beosztas.pdf

Természetesen ahogy a felvételi tájékoztatóban leírtuk, minden szülőt levélben is értesíteni fogunk amelyben részletesen leírjuk a szóbelivel kapcsolatos információkat.

Felhívjuk a tisztelt Szülők figyelmét arra, hogy iskolánk területére csak maszkban lehet belépni! A felvételi teljes ideje alatt a járványügyi helyzet miatt, kérjük a maszk viselését mind a diákoktól mind a kísérő szülőktől. A bejáratnál hőmérsékletet is fogunk mérni és kérjük, hogy a kézfertőtlenítést is végezzék el.

Az esetleges változásokat iskolánk honlapján és facebook oldalán tesszük közzé. Kérjük, hogy rendszeresen figyeljék ezeket a felületeket, ha a járványügyi helyzet változik a felvételivel kapcsolatos változásokat is ezeken a felületeken fogjuk közzétenni!

hírek

Hit- és erkölcstan oktatás

Diákvilág 2020-2021. 3. szám

Kedves Radnótisok!

Megjelent a Diákvilág első 2021-es száma amelyben a siker és a motiváció témáit ecseteljük.

Jelentkezés osztályozó vizsgára

Kedves Diákok!

A januári osztályozó vizsgákra az alábbi adatlap kitöltésével tudtok jelentkezni: https://forms.gle/SFoAemZqfxa6Wcmf6
(A kitöltéshez természetesen az iskolai e-mail címeddel és jelszavaddal kell bejelentkezni.)

OKTV időpont változás

Az Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny első, iskolai fordulói, 2020. november 16-ával kezdődően - a versenykiírásban megjelölt kezdési időponttól eltérően -12 órakor kezdődnek!

események

Szóbeli felvételi a hozzánk jelentkezett negyedikes tanulóknak

2021. március 9., kedd
2021. március 10., szerda
2021. március 11., csütörtök
2021. március 12., péntek

Iskolai ünnepség

2021. március 12., péntek 14.00

Fogadóóra

2021. március 17., szerda 17.00 - 19.00

Diáknap

2021. március 31., szerda

Tanítás nélküli munkanap

felvételi

Negyedikes szóbeli felvételi

Részletes tájékoztató: dkrmg_szobeli_level.pdf

Szóbeli felvételi beosztása: dkrmg_szobeli_beosztas.pdf

Nyelvi szintfelmérő elmarad!

Tisztelt Szülők!

Értesítjük Önöket, hogy a kialakult járványügyi helyzetre való tekintettel a nyelvi szintfelmérőket (február 25. és március 2.) egy későbbi időpontban fogjuk megíratni!

A nyelvi szintfelmérő NEM számít bele a felvételi pontszámba!

A felmérő időpontjáról az iskola honlapján a későbbiekben fogunk tájékoztatást adni!